Laboratuvar

Yem Laboratuvarımızda nem tayini, kül tayini, nişasta tayini, protein tayini, hektolitre tayini, selüloz tayini ADF, NDF, ADL tayini, Ph tayini, yağ tayini ve metabolik enerji tayini yapılabilmektedir.

Kaliteden taviz vermemek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için hammaddenin kalite değerlerinin ölçümüne fabrikaya girişinden itibaren başlarız ve işlenip mamül haline gelme sürecine kadar devam ederiz. Fabrikamıza gelen hammaddelerin bütün analizleri farklı noktalardan örnekler almak tekniği ile detaylı olarak yapılır.

Yem rasyonlarının hazırlanmasında uzman teknik ekibimiz bilimsel verileri ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alır. Üretilen yemlerin Fabrikadan çıkmadan önce etiket değerlerine uyup uymadığı kontrol edilir.

Maksimum müşteri memnuniyeti açısından sistemimiz her an kendini otomatik olarak kontrol etmektedir. Sorumlu olduğumuz bölgelerimizde sunduğumuz teknik hizmetler ile ürün kullanımı ve talimatları hakkında bilgi vererek, yetiştiricimizin memnuniyetini bir kademe daha yukarıya çıkarabilmek için çalışmaktayız. Bilgilendirme toplantısı ve besi hane ziyaretleri yaparak olayları yerinde görüp müdahale etmekteyiz.